Autoryzowany dystrybutor firmy

Ręcznie robione - wegańskie - wyprodukowane w Niemczech

KUPUJ NATYCHMIAST

XAXX otwiera nowy świat zapachów z najlepszymi perfumami w klasie Intense i nie tylko ...

XAXX® CARE

Jako wyjątkowe połączenie innowacji, dziesięcioleci badań i rozwoju w tle, z pełną serią XAXX® CARE, która pochodzi konkretnie od Frei Öl, oferujemy gamę produktów do pielęgnacji, które nie mogłyby być w tej chwili bardziej odpowiednie.

Wysokiej jakości produkty do pielęgnacji całego ciała, które wygodnie odżywiają i rozpieszczają nawet najbardziej wrażliwą skórę, opracowane przez farmaceutów i przez nich oraz wyprodukowane zgodnie ze standardami farmaceutycznymi.
Przetestowany dermatotologicznie PIELĘGNACJA KOŃCA w przyjaznych dla rodzin cenach i zaprojektowany dla całej rodziny.

Skorzystaj z naszych zestawów korzyści i programu dla klientów VIP z 20% rabatem i więcej!

Co to jest XAXX?

XAXX - Perfumy bardziej intensywne ...

Śledź XAXX w fascynującym świecie zapachów. Czy zmysłowy, elegancki, sportowy, morski, czy ciepły i słodki orientalny ... Xaxx jest nowy i intensywny. Z XAXX pozostawiasz niezatarte wrażenie.

Perfumy „Made in Germany” z tym specjalnym czymś ...

Wszystkie zapachy XAXX są wykonane ręcznie z najwyższej jakości surowców i wszystkie spełniają wymagania jakości Eau de Parfum Intense.

Ponieważ we wszystkich zapachach XAXX nie stosuje się żadnych surowców ani dodatków pochodzenia zwierzęcego, wszystkie perfumy XAXX spełniają również wymagania dotyczące produktów wegańskich.

Jak znaleźć odpowiedni zapach dla mnie?

Znajdź tutaj swój zapach XAXX!
Co to są intensywne perfumy? - Pozwól, że ci to wyjaśnię ...

Przetestuj teraz i przekonaj się sam!

Ponieważ XAXX oznacza kupowanie bez ryzyka i żalu!

Kupowanie perfum bez porady jest zwykle nieco ryzykowne, ponieważ nie znasz zapachu z góry lub nie wiesz, czy odbiorca go polubi. Nie w przypadku XAXX. Jako nowy klient masz możliwość wcześniejszego przygotowania zestawu testowego.

Możesz złożyć do 4 zapachów jako zestaw testowy i zamówić je w rewelacyjnie niskiej cenie, a następnie przetestować je w domu w spokoju i odkryć swój osobisty zapach, a przede wszystkim przekonać się o jakości XAXX.

Niezależny partner handlowy - To nie jest oficjalna strona internetowa XAXX UG