Autoryzowany dystrybutor firmy

Ręcznie robione - wegańskie - wyprodukowane w Niemczech

KUPUJ NATYCHMIAST

XAXX otwiera nowy świat zapachów z najlepszymi perfumami w klasie Intense i nie tylko ...

XAXX® SPECIAL CARE

Produkty wysokiej klasy z widocznym, szybkim efektem oraz trwałym efektem przeciwstarzeniowym.

XAXX® SPECIAL CARE XERAXX

Dla wymagającej skóry, w celu poprawy jej elastyczności i elastyczności, redukcji zmarszczek i cienkich linii w celu uzyskania jednolitej cery, poprawy wyglądu i sprawienia, by skóra wyglądała świeżo.

Ważne składniki aktywne:

Kompleks Tripeptide - Copper został opracowany w celu poprawy elastyczności skóry, zwiększenia syntezy kolagenu i elastyny, a tym samym zapobiegania i redukcji zmarszczek. Bariera skórna zostaje naprawiona, skóra staje się bardziej elastyczna, określono dalsze właściwości przeciwzapalne, przeciwutleniające.

Heksapeptyd-8 do szybkiego widocznego zmniejszenia linii twarzy i zmarszczek, które są spowodowane w szczególności skurczem mięśni twarzy i sprawia, że skóra wydaje się jędrniejsza i bardziej napięta.

Wysoce skuteczny oktapeptyd (Octapeptide-3) zapewnia gładszą, bardziej równomierną cerę przy regularnym stosowaniu. Jest również w stanie ograniczyć skurcze mięśni, dzięki czemu rysy twarzy rozluźniają się szybciej. Małe zmarszczki są zmniejszone, skóra wydaje się jędrniejsza i bardziej młodzieńcza.

Ekstrakt z soi zawiera izolowane białka, glikoproteiny i polisacharydy bardzo konsekwentnie przeciwdziała przedwczesnemu starzeniu się skóry wywołanemu stresem i światłem. Potwierdzono, że ekstrakt leku ma wpływ na reakcje komórkowe i następuje znaczny wzrost syntezy białek. Powoduje to poprawę mikrorożka skóry, a także niezwykłą aktywność antystresową po promieniowaniu UV. Skuteczny efekt ochronny zapobiega uszkodzeniu DNA.

Substancja czynna z pochodnych celulozy, biopolimerów i mikroalg (fioletowo-czerwonych alg) poprawia mikrostrukturę skóry. Można zmniejszyć drobne linie i zmarszczki na twarzy, oczach i czole, szorstkość skóry jest zmniejszona, a oznaki suchości znacznie złagodzone, skóra staje się bardziej równa, gładka i wygląda na odżywioną.

Kapsułkowany retinol zawiera wysokie stężenie retinolu, w najczystszej i najbardziej aktywnej formie witaminy A. Ze względu na układ nośny (lecytyna) jest transportowany do głębszych warstw skóry, wspomaga syntezę kolagenu i skutecznie przeciwdziała powstawaniu zmarszczek. Ponadto ten kapsułkowany retinol ma zwiększoną stabilność retinolu i nie wykazuje podrażnienia skóry.

Różne ekstrakty z Aloe Vera Barbadensis, Aloe Vera Barbadensis, Centella Asiatica, ekstrakt z korzenia lukrecji


Aplikacja:

W razie potrzeby użyj około 2-4 ml.
Nałożyć maskę równomiernie i hojnie na twarz, szyję lub dekolt i zmyć po około 15-20 minutach letnią wodą.
Zauważysz zauważalnie silniejszy efekt po około 2 minutach, a potem poczujesz to uczucie dłużej.
Następnie zalecamy Moisture Booster od XAXX® z kwasami hialuronowymi, aloesem i ekstraktami z kawioru.

Kolejna aplikacja:
Delikatnie nałóż na twarz (oczyszczony) i odczekaj 5-10 minut. Następnie nałóż na odświeżoną twarz, pielęgnację lub makijaż.
Uwaga: Unikaj kontaktu wzrokowego podczas używania maski!

XAXX® SPECIAL CARE DETOXX

Dla wymagającej skóry, w celu poprawy jej elastyczności i elastyczności, redukcji zmarszczek i cienkich linii w celu uzyskania jednolitej cery, poprawy wyglądu i sprawienia, by skóra wyglądała świeżo.
Żel przeciwstarzeniowy z białymi perłami i koralikami aloesu
Ekskluzywny produkt dla wymagającej, dojrzałej skóry. Promowany jest proces regeneracji skóry, skóra jest chroniona przed szkodliwymi czynnikami środowiskowymi, a funkcje skóry odpowiedzialne za elastyczność, witalność i jędrność są wspierane i poprawiane

Składniki aktywne:

Japońska trawa krwi uzyskana z korzeni rośliny, rośnie w Azji i Australii, żyje w wyjątkowo słonych i suchych regionach.
Jest bogaty w potas i 3-dimetylosulfopropionale (DMSP). Ten związek zapewnia trwałe nawilżenie skóry z efektem długotrwałym do 24 godzin. Naskórek jest nawilżony, a jony potasu i DMSP pomagają utrzymać ciśnienie osmotyczne komórki.

Nisko- i wysokocząsteczkowe kwasy hialuronowe zapewniają również optymalną wilgotność.
Białka z łubinu białego poprawiają syntezę własnych lipidów skóry, metabolizm komórkowy, sprzyjają regeneracji bariery skórnej i ograniczają utratę wody w skórze.
Ekstrakt z kawioru reaktywuje naturalne mechanizmy obronne skóry i ma właściwości wiążące wilgoć, wzmacniające i poprawiające elastyczność

 

 

Ponadto żel zawiera ekstrakt z aloesu w perełkach zielonego składnika aktywnego i perełkach białego składnika aktywnego z aktywnym składnikiem przeciw zanieczyszczeniom Biosaccharide Gum-1 w postaci matrycy polisacharydowej.


Informacje o białych perłach

Matryca polisacharydowa jest osadzona w perle

Tworzy barierę przed różnymi formami szkodliwych wpływów środowiska

v Ochrona przed uszkodzeniem UV
v Ochrona przed drobnym pyłem, metalami ciężkimi
v Ochrona przed bodźcami chemicznymi
Ochrona przed uszkodzeniami wewnątrz- i zewnątrzkomórkowymi 

Celem jest zapobieganie

stresu oksydacyjnego (wolne rodniki)
stanów zapalnych, pigmentacji wywołanej przez wzrost urbanizacji
v przyspieszone, przedwczesne starzenie się skóry

Wskazówka:
1. Idealny krem nawilżający po goleniu
2. Stosowany swobodnie po oparzeniu słonecznym, łagodzi ból, chłodzi i nawilża oraz wspomaga gojenie.

XERAXX en DETOXX testen nu - individueel of in een set

XERAXX i DETOXX 50 ml każdy tylko 339,70 zł (679,40 zł / 100 ml z VAT) plus koszty wysyłki lub 679,40 zł w zestawie

Przy jednorazowym zakupie towarów o wartości ponad 100 € otrzymasz dożywotnią zniżkę w wysokości 20% na XAXX!

Co to jest XAXX?

XAXX - Perfumy bardziej intensywne ...

Śledź XAXX w fascynującym świecie zapachów. Czy zmysłowy, elegancki, sportowy, morski, czy ciepły i słodki orientalny ... Xaxx jest nowy i intensywny. Z XAXX pozostawiasz niezatarte wrażenie.

Perfumy „Made in Germany” z tym specjalnym czymś ...

Wszystkie zapachy XAXX są wykonane ręcznie z najwyższej jakości surowców i wszystkie spełniają wymagania jakości Eau de Parfum Intense.

Ponieważ we wszystkich zapachach XAXX nie stosuje się żadnych surowców ani dodatków pochodzenia zwierzęcego, wszystkie perfumy XAXX spełniają również wymagania dotyczące produktów wegańskich.

Jak znaleźć odpowiedni zapach dla mnie?

Znajdź tutaj swój zapach XAXX!
Co to są intensywne perfumy? - Pozwól, że ci to wytłumaczę ...

Przetestuj teraz i przekonaj się sam!

Ponieważ XAXX oznacza kupowanie bez ryzyka i żalu!

Kupowanie perfum bez porady jest zwykle nieco ryzykowne, ponieważ nie znasz zapachu z góry lub nie wiesz, czy odbiorca go polubi. Nie w przypadku XAXX. Jako nowy klient masz możliwość wcześniejszego przygotowania zestawu testowego.

Możesz złożyć do 4 zapachów jako zestaw testowy i zamówić je w rewelacyjnie niskiej cenie, a następnie przetestować je w domu w spokoju i odkryć swój osobisty zapach, a przede wszystkim przekonać się o jakości XAXX.

Niezależny partner handlowy - To nie jest oficjalna strona internetowa XAXX UG